O společnosti VSM

Naše společnost VSM, spol. s r.o. působí úspěšně na stavebním trhu již od roku 1991. Našim zákazníkům zajišťujeme a nabízíme kompletní služby v oblasti stavební činnosti – revitalizace panelových domů, výstavbu rodinných domů a bytů, fasádní systémy, tepelná čerpadla, solární technologie apod.

Jsme auditovaná a certifikovaná firma a jsme držiteli certifikátů jakosti ISO (9001, 14001, 18001). Generální dodávky staveb tvoří významnou součást v činnostech společnosti. Provádíme stavby občanské, průmyslové, bytové. A to jednak jako státní a veřejné zakázky a zároveň i pro soukromé investory.

Pronajímáme fasádní a pojízdná lešení a plošiny včetně jejich montáže i demontáže. Zajišťujeme profesionální servis a poradenství zákazníkům nejen ohledně prodeje materiálů a služeb, ale také včetně vyřízení dotačních titulů Zelená úsporám. Nabízíme velkoobchod i maloobchod s interiérovými a exteriérovými barvami, fasádními materiály a dalšími potřebami.

Zabýváme se bydlením komplexně, proto poskytujeme služby také v oblasti interiérového designu a bytové architektury. Zpracováváme konkrétní designové návrhy a vizualizace, které navíc umíme zrealizovat “na klíč”.

Historie firmy

Firma byla založena v roce 1991 s původní specializací na výškové práce s použitím horolezecké techniky (práce na výškových budovách, továrenských komínech, střechách…). Postupně přibývaly další oblasti činností jako stavební oddělení, půjčovna lešení, velkoobchod a maloobchod s malířskými a fasádními potřebami nebo studio interiérového designu.

Jako jedni z prvních na Vysočině jsme přišli již v roce 1995 se záměrem služby revitalizace a zateplování. A později jsme uměli nabídnout našim zákazníkům také komplexní službu vyřízení dotačních titulů Zelená úsporám.

Realizovali jsme mnoho zajímavých stavebních zakázek ze soukromého i firemního sektoru v celé České Republice a v zahraničí.

Firma získala certifikace ISO 9001 : 2008,  ISO 14001 : 2004, ISO 18001: 2007.

V roce 2008 se firma přestěhovala do nového sídla se současnou adresou Znojemská 82a, Jihlava.

V roce 2014 společnost otevřela také nové školící zařízení VSM Academy.